Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Autoryzowany serwis WABCO

Autoryzowany serwis WABCOJesteśmy autoryzowanym przedstawicielem serwisowym firmy WABCO w Polsce - jednego z wiodących producentów systemów hamulcowych oraz systemów zawieszeń pneumatycznych stosowanych w pojazdach ciężarowych.

Na podstawie zawartej umowy serwisowej świadczymy kompleksowe:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów hamulcowych WABCO,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów zawieszeń pneumatycznych WABCO.

W naszych autoryzowanych stacjach obsługi WABCO mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt diagnostyczny, wykwalifikowanych pracowników oraz oryginalne części zamienne, które zapewniają nam dogodne warunki do fachowego przeprowadzania napraw systemów hamulcowych oraz zawieszeń pneumatycznych WEBCO w różnego typu pojazdach ciężarowych: samochodach ciężarowych (TIR), autobusach, naczepach, przyczepach i innych.

Zapytaj o obsługę serwisową układów hamulcowych lub zawieszenia pneumatycznego WABCO w Twoim pojeździe ciężarowym.