Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Autoryzowany serwis WABCO

Autoryzowany serwis WABCOJesteśmy autoryzowanym przedstawicielem serwisowym firmy WABCO w Polsce - jednego z wiodących producentów systemów hamulcowych oraz systemów zawieszeń pneumatycznych stosowanych w pojazdach ciężarowych.

Na podstawie zawartej umowy serwisowej świadczymy kompleksowe:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów hamulcowych WABCO,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów zawieszeń pneumatycznych WABCO.

W naszych autoryzowanych stacjach obsługi WABCO mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt diagnostyczny, wykwalifikowanych pracowników oraz oryginalne części zamienne, które zapewniają nam dogodne warunki do fachowego przeprowadzania napraw systemów hamulcowych oraz zawieszeń pneumatycznych WEBCO w różnego typu pojazdach ciężarowych: samochodach ciężarowych (TIR), autobusach, naczepach, przyczepach i innych.

Zapytaj o obsługę serwisową układów hamulcowych lub zawieszenia pneumatycznego WABCO w Twoim pojeździe ciężarowym.