Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Serwis Toll Collect

Serwis Toll Collect

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Toll Collect GmbH, która jest operatorem systemu opłat autostradowych na terenie Niemiec. Posiadana przez nas autoryzacja została przez nią potwierdzona stosownymi szkoleniami i certyfikatem.

Użytkownik, który chce korzystać z automatycznego poboru myta na płatnych odcinkach dróg w Niemczech musi zarejestrować swoją firmę u operatora Toll Collect. Odpowiedni formularz rejestracji nowego użytkownika Toll Collect można pobrać i wydrukować ze strony: www.toll-collect.de lub zamówić telefonicznie pod numerem: +49 (0) 180 2865526.

Nasz autoryzowany serwis Toll Collect oferuje m.in.:

  • montaż i demontaż urządzeń Toll Collect we wszystkich markach samochodów ciężarowych,
  • aktualizację urządzeń Toll Collect,
  • wymianę urządzeń Toll Collect,
  • zmianę danych pojazdu ciężarowego w systemie automatycznego poboru myta.

Montaż nowych urządzeń Toll Collect realizujemy po wcześniejszym umówieniu.