Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Kontrakty serwisowe Renault Trucks

Zapewnij maksymalną dyspozycyjność swoim samochodom ciężarowym Renault Trucks, a firmie 100% spokoju dzięki atrakcyjnej ofercie kontraktów serwisowych Start & Drive.

Kontrakty serwisowe Start & Drive, to

  • profesjonalna i kompleksowa obsług serwisowa Twoich samochodów ciężarowych Renault Trucks,
  • łatwiejsza kontrola kosztów serwisowania Twoich samochodów ciężarowych Renault Trucks,
  • łatwiejsze zarządzanie harmonogramem działań serwisowych związanych z Twoimi samochodami ciężarowymi Renault Trucks.

Zapytaj o ofertę kontraktów serwisowych Renault Trucks ściśle dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Tagi: