Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Autoryzowany serwis KNORR-BREMSE

Autoryzowany serwis KNORR-BREMSEJesteśmy autoryzowanym przedstawicielem serwisowym firmy KNORR-BREMSE w Polsce - jednego z głównych producentów systemów hamulcowych oraz systemów zawieszeń pneumatycznych wykorzystywanych w pojazdach ciężarowych.

W oparciu o zawartą umowę serwisową realizujemy kompleksowe:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów hamulcowych KNORR-BREMSE,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów zawieszeń pneumatycznych KNORR-BREMSE.

W naszych autoryzowanych stacjach obsługi KNORR-BREMSE posiadamy fachowe urządzenia diagnostyczne, przeszkolony zespół pracowników oraz oryginalne części zamienne pozwalające nam na profesjonalne wykonywanie napraw systemów hamulcowych oraz zawieszeń pneumatycznych KNORR-BREMSE w różnego typu pojazdach ciężarowych: samochodach ciężarowych (TIR), autobusach, naczepach, przyczepach i innych.

Zapytaj o obsługę serwisową układów hamulcowych lub zawieszenia pneumatycznego KNORR-BREMSE w Twoim pojeździe ciężarowym.