Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo Trucks

W naszych autoryzowanych punktach obsługi samochodów ciężarowych Volvo Trucks w Karpinie pod Warszawą oraz Radomiu zapewniamy szeroką gamę specjalistycznych usług serwisowych:

 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów ciężarowych Volvo oraz autobusów Volvo,
 • okresowe przeglądy techniczne samochodów ciężarowych i autobusów Volvo,
 • profesjonalną pomoc wykwalifikowanych mechaników Volvo Trucks,
 • fachowo wyposażone stacje obsługi samochodów ciężarowych Volvo oraz autobusów Volvo,
 • oryginalne części i akcesoria do samochodów ciężarowych i autobusów Volvo,
 • kompleksową opiekę nad pojazdami ciężarowymi Volvo Trucks:
  • przygotowywanie harmonogramów badań technicznych i innych czynności serwisowych,
  • udostępnianie miejsc parkingowych dla serwisowanej floty pojazdów ciężarowych,
 • obsługę zapobiegawczą – sprawdzanie ponad 100 punktów Twojego samochodu ciężarowego Volvo podczas każdego przeglądu pojazdu.
Skontaktuj się z autoryzowanym serwisem Volvo Trucks

Nasze serwisy pojazdów ciężarowych znajdują się w dwóch bardzo dobrze skomunikowanych punktach województwa mazowieckiego: w Karpinie koło Warszawy oraz w Radomiu. Nasze zaplecze techniczne umożliwia wykonywanie napraw zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta ciężarówek Volvo. Specjalistyczne narzędzia Volvo oraz nowoczesne komputery diagnostyczne, zapewniają przyśpieszenie czasu napraw oraz dokładną analizę, niezbędną do usunięcia usterek. Nasze serwisy posiadają na wyposażeniu odpowiednie narzędzia techniczne oraz certyfikowanych mechaników posiadających specjalistyczną wiedzę z podanego zakresu. Stanowiska obsługujące pojazdy LNG/CNG przystosowane są  pod względem przeciwpożarowym, ochrony środowiska i BHP, ponieważ bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza firma to ludzie. Obecnie Intruck zatrudnia ponad 50 doświadczonych pracowników, którzy dodatkowo objęci są systemem stałych szkoleń w ramach Volvo Academy. Dbamy o podnoszenie jakości obsługi i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać codziennym zadaniom. Volvo Intruck spełnia wszystkie obowiązujące Standardy Działania Dealerów. Serwisy w Radomiu i Karpinie także uzyskały certyfikaty GVS (Oryginalny Serwis Volvo). Nieprzerwanie od 2004 roku funkcjonuje system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008, regularnie audytowany przez Lloyd’s Register Quality Assurance. Nasza praca i zaangażowanie została doceniona nagrodą Dealer Of The Year 2021 Volvo Trucks. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest autoryzowanym serwisom marki Volvo za najlepsze w Polsce wyniki jakościowe i ilościowe. Jesteśmy dumni, że nasza praca w 2021 roku została zauważona i doceniona.

Intruck Dealer of The year 2021

Kontrakty serwisowe Volvo Trucks

Kontrakty serwisowe Volvo Trucks

Oferta kontraktów serwisowych skierowana jest do wszystkich pojazdów marki Volvo Trucks, dzięki którym zyskują Państwo najwyższą jakość serwisowania, zapewniając kontrolę i bezpieczeństwo nad flotą.

Kompleksowa oferta kontraktów serwisowych zapewnia:

 • Profesjonalną obsługę serwisową
 • Zwiększenie dyspozycyjności floty
 • Zmniejszenie ryzyka nieplanowanych awarii i postojów
 • Spersonalizowany plan obsługi dostosowany do działalności firmy
 • Większą kontrole nad kosztami serwisowania rozłożonych w czasie
 • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów
 • Prowadzenie historii pojazdu
Zapytaj o kontrakty serwisowe Volvo Trucks

Zakres przeglądów objętych kontraktem serwisowym ustalony jest w oparciu o zalecenia producenta i jest dostosowany do rodzaju pracy pojazdu. W ramach współpracy zyskują Państwo dodatkowo korzystne warunki cenowe na części zamienne oraz roboczogodzinę.

Dzięki technologii łączności wbudowanej w Twoje samochody ciężarowe możemy zaplanować wizyty w serwisie zgodnie z przebiegiem pojazdu oraz zużyciem kluczowych komponentów. Dba o to nasza kadra pracownicza, która przywołuje pojazd zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki temu możesz uniknąć potencjalnych problemów, zanim się pojawią, a w efekcie jeździć więcej, lepiej kontrolować koszty i czuć się bezpieczniej. Naprawy są wykonywane przez wykwalifikowanych mechaników przy użyciu oryginalnych części Volvo Trucks z gwarancją.

Każdy pojazd ciężarowy Volvo Trucks jest wyposażony w jeden z najnowocześniejszych w branży systemów telematycznych i diagnostycznych. Dzięki temu, a także dzięki najnowszej technologii łączności, Volvo Trucks może zdalnie, w czasie rzeczywistym monitorować i analizować dane dotyczące kluczowych komponentów i zaplanować odpowiednio obsługę, a nawet przewidywać wystąpienie awarii. W ramach usług kontraktowych dostępne są usługi Uptime Care oraz Realtime Monitoring.

Kampanie rabatowe

Każdy pojazd jest dla nas ważny dlatego nie zapominamy również o autach starszych.  Z myślą o Klientach posiadających pojazdy Volvo Trucks, przygotowaliśmy specjalną ofertę:

Kampanie rabatowe Volvo Trucks
 • Kampania serwisowa 5+

Kampania 5+ uprawnia do otrzymania maksymalnie 30% rabatu na części zamienne oraz roboczogodziny i skierowana jest dla pojazdów pięcioletnich i starszych.

 • Kampania serwisowa 7+

Kampania 7+ uprawnia do otrzymania maksymalnie 35% rabatu na części zamienne oraz roboczogodziny i skierowana jest dla pojazdów siedmioletnich i starszych.

Zapytaj o ofertę serwisową dla swojego Volvo

Skontaktuj się z naszym serwisem

Profesjonalnie i kompleksowo zajmiemy się Twoim pojazdem ciężarowym

Wybierz autoryzowany serwis