Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks

W naszych stacjach serwisowych Renault Trucks w Karpinie pod Warszawą i w Radomiu oferujemy szeroki zakres wysokiej jakości usług serwisowych:

 • Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów ciężarowych Renault Trucks
 • Samochody ciężarowe Renault podlegają okresowym przeglądom technicznym i obsługowym
 • Oferujemy fachowe wsparcie mechaników Renault Trucks
 • Posiadamy profesjonalne wyposażenie serwisów samochodów ciężarowych Renault
 • Dysponujemy oryginalnymi częściami i akcesoriami do samochodów ciężarowych Renault Trucks
 • Samochody ciężarowe Renault Trucks objęte są kompleksową opieką:
  • Opracowujemy indywidualne harmonogramy przeglądów i innych działań serwisowych
  • Prowadzimy skoordynowane działania mające na celu przywoływanie pojazdów na zaplanowane obsługi
 • Usługi prewencyjne: Ponad 100 punktów jest sprawdzanych w Twoim samochodzie ciężarowym Renault przy każdym przeglądzie.
Renautl Trucks logo
Skontaktuj się z autoryzowanym serwisem Renault Trucks

Dealer of The Year 2021

dealer of the year 2021 Renault Trucks

Dzięki naszej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w to aby Państwa samochody każdego dnia były sprawne i mogły ruszyć w drogę zdobyliśmy m.in.  prestiżową nagrodę Dealer of The Year 2021, która jest potwierdzeniem najwyższej jakości obsługi oferowanej przez Intruck Karpin. To wyróżnienie jest przyznawane podczas corocznych spotkań sieci dealerskiej Renault Trucks. Uzyskanie tytułu najlepszego serwisu w Polsce wymaga od uczestników konkursu spełnienia wszystkich standardów marki oraz osiągnięcia najlepszych wyników jakościowych i ilościowych w całym roku. Warto dodać, że nasz serwis otrzymał jednocześnie tytuł Dealer of the Year 2021 wśród autoryzowanych serwisów marki Volvo Trucks. Jest to pierwszy taki przypadek w historii tego konkursu. O miano najlepszego serwisu w Polsce walczy aż 30 autoryzowanych serwisów Renault Trucks ale to właśnie my trzymamy statuetkę u siebie.

Kontrakty Serwisowe Start&Drive Renault Trucks

Wszystkie nowe pojazdy Renault Trucks mogą zostać objęte następującymi kontraktami serwisowymi:

 • KONTRAKT REFERENCE: obejmuje obsługę zapobiegawczą i bieżącą obsługę techniczną Twojego pojazdu.
 • KONTRAKT PERFORMANCE STANDARD: obejmuje obsługę zapobiegawczą i obsługę techniczną, a także naprawy układu napędowego.
 • KONTRAKT PERFORMANCE MAXI PREDICT: obejmuje obsługę zapobiegawczą i obsługę techniczną, a także naprawy elementów pojazdu objętych rozszerzoną gwarancją oraz monitorowanie online pojazdu.
 • KONTRAKT EXCELLENCE PREDICT: obejmuje obsługę zapobiegawczą i bieżącą obsługę techniczną, wymianę części podlegających zużyciu eksploatacyjnemu, naprawy elementów pojazdu objętych kontraktem oraz monitorowanie online pojazdu
kontrakty serwisowe Renault Trucks New

Nie tylko właściciele nowych aut mogą liczyć na takie udogodnienia, Renault Trucks oferuje również kontrakty do aut używanych:

 • KONTRAKT ENDURANCE: obejmuje obsługę zapobiegawczą i bieżącą obsługę techniczną Twojego pojazdu 3-letniego lub starszego, a także oferuje rabat 30% na oryginalne części zamienne zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska
 • KONTRAKT SELECTION+ : obejmuje bieżącą obsługę techniczną Twojego pojazdu używanego zakupionego w Renault Trucks Polska, a także naprawę elementów układu napędowego.
Kontrakty serwisowe Renault Trucks Used
Zapytaj o ofertę na kontrakt serwisowy

Usługa Predict w pojazdach Renault Trucks

Reanult Trucks Predict

Renault Trucks wprowadza do swojej oferty kontrakty serwisowe Start&Drive Excellence Predict. Przetestowana dotychczas przez 2 lata w 12 krajach usługa oferuje skrócenie czasu przestoju pojazdów, a w konsekwencji ich wydajności. System stałego monitorowania pojazdów pod względem technicznym jest możliwy dzięki zastosowaniu urządzenia technicznego zbierającego w czasie rzeczywistym dane z kluczowych podzespołów pojazdu. Pracownicy działu technicznego bezustannie analizują napływające dane i przesyłają alerty do twojego serwisu Renault Trucks. Wstępna diagnostyka i szybka reakcja na potencjalne zagrożenie awarią to codzienne działania, wchodzące w skład oferty PREDICT. W ten sposób zaoszczędzimy czas i zagwarantujemy maksymalną dyspozycyjność twojego pojazdu dzięki uniknięciu niepotrzebnych wizyt serwisowych.

Oferta Specjalna Le Camion Classique

Każdy pojazd jest dla nas ważny dlatego nie zapominamy również o autach starszych.  Z myślą o Klientach posiadających pojazdy Renault Trucks 7 letnie i starsze, przygotowaliśmy specjalną ofertę – Le Camion Classique. Popularność modeli Magnum, Premium, Kerax i Midlum na polskim rynku nie słabnie i dlatego każdy, kto jest posiadaczem naszych klasyków, otrzyma rabat w wysokości 35% na oryginalne części zakupione i zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska!

oferta specjalna 7+

Skontaktuj się z naszym serwisem

Profesjonalnie i kompleksowo zajmiemy się Twoim pojazdem ciężarowym

Wybierz autoryzowany serwis