Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Serwis pojazdów ciężarowych

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę serwisową pojazdów ciężarowych różnych marek.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Volvo - serwis Volvo Trucks

Odwiedź jedną z naszych autoryzowanych stacji obsługi pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i stwórz indywidualny program obsługi serwisowej dla swojej floty samochodów ciężarowych ściśle dopasowany do Twoich potrzeb oraz harmonogramu pracy Twojej firmy.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Renault - serwis Renault Trucks

Przyjedź do jednego z naszych autoryzowanych punktów obsługi pojazdów ciężarowych Renault i przekonaj się o wysokiej jakości obsługi serwisu Renault Trucks.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Wielton - serwis Wielton

Wpadnij do jednego z naszych profesjonalnie wyposażonych oddziałów i skorzystaj z fachowej pomocy autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Wielton.