Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Serwis pojazdów ciężarowych

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę serwisową pojazdów ciężarowych różnych marek.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Volvo - serwis Volvo Trucks

Odwiedź jedną z naszych autoryzowanych stacji obsługi pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i stwórz indywidualny program obsługi serwisowej dla swojej floty samochodów ciężarowych ściśle dopasowany do Twoich potrzeb oraz harmonogramu pracy Twojej firmy.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Renault - serwis Renault Trucks

Przyjedź do jednego z naszych autoryzowanych punktów obsługi pojazdów ciężarowych Renault i przekonaj się o wysokiej jakości obsługi serwisu Renault Trucks.

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Wielton - serwis Wielton

Wpadnij do jednego z naszych profesjonalnie wyposażonych oddziałów i skorzystaj z fachowej pomocy autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Wielton.