Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Haweka AXIS 4000

Urządzenie AXIS 4000 jest nowatorskim produktem firmy HAWEKA. Ten topowy produkt powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy w produkcji przenośnych urządzeń służących do pomiaru geometrii podwozia oraz ramy pojazdów ciężarowych. Wysokiej jakości system umożliwia szybkie i precyzyjne robienie pomiarów. Duże wymagania co do pomiarów geometrii w połączeniu z elastycznością i dokładnością techniki mierzenia doprowadziły do dalszego rozwoju tych procedur. Rezultatem jest system pomiaru geometrii, który pasuje do współczesnych standardów dokładności i obsługi.