Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Hamownia podwoziowa ELP-500 AHS Prüftechnik

Posiadamy unikatową na krajowym rynku hamownię podwoziową ELP-500 AHS Prüftechnik dzięki której, oferujemy usługę diagnozowania silnika i układu przeniesienia napędu pojazdów ciężarowych.

Hamownia podwoziowa to urządzenie, które daje możliwość obiektywnego pomiaru mocy osiąganej przez pojazd ciężarowy, uwzględnia moc utraconą i wskazuje faktyczne zużycie paliwa. Jest to zasadnicza zmiana podejścia do diagnozowania sprawności pojazdu ciężarowego. Dzięki niej jesteśmy w stanie oceniać parametry na wyjściu, które zależą od współdziałania wielu elementów układu przeniesienia napędu. Dostępne obecnie metody pozwalają sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz ocenić parametryzację poszczególnych jego elementów oddzielnie.

Hamownia podwoziowa ELP-500 AHS Prüftechnik zasadniczo zmienia sposób oceny stanu technicznego pojazdu ciężarowego.