Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Hamownia podwoziowa ELP-500 AHS Prüftechnik

Posiadamy unikatową na krajowym rynku hamownię podwoziową ELP-500 AHS Prüftechnik dzięki której, oferujemy usługę diagnozowania silnika i układu przeniesienia napędu pojazdów ciężarowych.

Hamownia podwoziowa to urządzenie, które daje możliwość obiektywnego pomiaru mocy osiąganej przez pojazd ciężarowy, uwzględnia moc utraconą i wskazuje faktyczne zużycie paliwa. Jest to zasadnicza zmiana podejścia do diagnozowania sprawności pojazdu ciężarowego. Dzięki niej jesteśmy w stanie oceniać parametry na wyjściu, które zależą od współdziałania wielu elementów układu przeniesienia napędu. Dostępne obecnie metody pozwalają sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz ocenić parametryzację poszczególnych jego elementów oddzielnie.

Hamownia podwoziowa ELP-500 AHS Prüftechnik zasadniczo zmienia sposób oceny stanu technicznego pojazdu ciężarowego.