Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

O firmie INTRUCK

Intruck Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem samochodów ciężarowych marki Volvo oraz Renault Trucks na terenie centralnej Polski

Firma rozpoczęła swoją działalność z dniem 1 marca 2004, zgodnie z porozumieniem zawartym z Volvo Polska Sp. z o.o. Na mocy tego porozumienia spółka przejęła działalność serwisową prowadzoną wcześniej przez Volvo Polska w Warszawie oraz Radomiu i tym samym kontynuuje sprzedaż usług serwisowych, części zamiennych prowadzoną w tych lokalizacjach nieprzerwanie od 1995 roku.

W 2010 nastąpiło przeniesienie działalności serwisowej z Warszawy Annopol do Karpina. Projekt pod nazwą „Budowa nowej stacji serwisowej samochodów ciężarowych wraz z wyposażeniem” uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

W 2013 została podpisana umowa dotycząca obsługi posprzedażnej Renault, tym samym serwisy Intruck w Karpinie i Radomiu stały się Autoryzowanymi Serwisami Samochodów Ciężarowych Volvo i Renault Trucks.

Firma spełnia wszystkie obowiązujące Standardy Działania Dealerów. Serwisy w Radomiu i Karpinie uzyskały także certyfikaty GVS (Oryginalny Serwis Volvo). Nieprzerwanie od 2004 roku funkcjonuje system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008, regularnie audytowany przez Lloyd's Register Quality Assurance.

Strategiczne lokalizacje przy drodze tranzytowej E67/S8 (do krajów bałtyckich i Rosji) w Karpinie, 20 km od Warszawy oraz przy drodze krajowej E77/ 7 w Radomiu umożliwiają naszym klientom łatwy dostęp do oferowanych usług. W obu oddziałach firmy znajdują się w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, codziennie uzupełniane magazyny części zamiennych oraz Działy Sprzedaży Pojazdów VTC i Dział VFS Usługi Finansowe.

Obecnie Intruck zatrudnia 50 doświadczonych pracowników, którzy dodatkowo objęci są systemem stałych szkoleń w ramach Volvo i Renault Trucks Academy.

Tagi: