Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Badanie geometrii pojazdów ciężarowych

W naszych autoryzowanych serwisach Volvo Trucks & Renault Trucks wykonujemy badania geometrii podwozia oraz badania geometrii ramy pojazdów ciężarowych:

  • samochodów ciężarowych (TIR),
  • autobusów,
  • naczep i przyczep

w oparciu o nowoczesne urządzenia diagnostyczne:

  • HAWEKA AXIS 4000 w serwisie w Karpinie koło Warszawy,
  • JOSAM Laser AM w serwisie w Radomiu.

Zapytaj o pełne badanie geometrii podwozia oraz ramy w Twoim pojeździe ciężarowym.