Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych

Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych:

  • samochodów ciężarowych (Volvo Trucks, Renault Trucks oraz innych marek),
  • autobusów (Volvo Trucks, Renault Trucks oraz innych marek),
  • naczep i przyczep (różnych typów).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę powypadkową pojazdu ciężarowego: szybko, dokładnie i z gwarancją.

W naszych punktach napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych dysponujemy odpowiednim wyposażeniem naprawczym i diagnostycznym umożliwiającym nam fachowe wykonywanie prostowania ram pojazdów ciężarowych oraz przeprowadzanie badań geometrii podwozia oraz ramy po naprawie.

Należymy do sieci naprawczej PZU S.A. – realizujemy tzw. samolikwidację szkód: zgłoszenie szkody, oględziny uszkodzeń, kalkulację w systemie Audatex, rozliczenie naprawy.

Współpracujemy również z większością towarzystw ubezpieczeniowych, umożliwiając bezgotówkowe rozliczenia napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych.

Zapewniamy holowanie uszkodzonego pojazdu ciężarowego do naszych serwisów.