Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przez pracownika ochrony.

Od 1 sierpnia 2020 zapraszamy do naszych autoryzowanych serwisów Volvo Trucks i Renault Trucks:

INTRUCK - Karpin (Warszawa) INTRUCK - Radom
poniedziałek 7:00-19:00 poniedziałek 8:00-20:00
wtorek-piątek 7:00-22:00 wtorek-piątek 8:00-20:00
sobota 7:00-15:00 sobota 8:00-16:00

Naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych

Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych:

  • samochodów ciężarowych (Volvo Trucks, Renault Trucks oraz innych marek),
  • autobusów (Volvo Trucks, Renault Trucks oraz innych marek),
  • naczep i przyczep (różnych typów).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę powypadkową pojazdu ciężarowego: szybko, dokładnie i z gwarancją.

W naszych punktach napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych dysponujemy odpowiednim wyposażeniem naprawczym i diagnostycznym umożliwiającym nam fachowe wykonywanie prostowania ram pojazdów ciężarowych oraz przeprowadzanie badań geometrii podwozia oraz ramy po naprawie.

Należymy do sieci naprawczej PZU S.A. – realizujemy tzw. samolikwidację szkód: zgłoszenie szkody, oględziny uszkodzeń, kalkulację w systemie Audatex, rozliczenie naprawy.

Współpracujemy również z większością towarzystw ubezpieczeniowych, umożliwiając bezgotówkowe rozliczenia napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych.

Zapewniamy holowanie uszkodzonego pojazdu ciężarowego do naszych serwisów.