Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Oryginalne części i akcesoria do samochodów ciężarowych Renault

W naszych autoryzowanych serwisach Renault Trucks w Karpinie pod Warszawą i w Radomiu oferujemy bogaty wybór oryginalnych części i akcesoriów do samochodów ciężarowych Renault. Sprzedaż nowych części zamiennych oraz dodatkowego wyposażenia jest prowadzona: pojedynczo lub w zestawach.

Dostępna u nas kompletna i bardzo zróżnicowana oferta części i akcesoriów do samochodów ciężarowych Renault spełnia wszystkie wymogi techniczne oraz regorystyczne kryteria w zakresie zapewniania pojazdom Renault Trucks: mobilności, niezawodności i bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu norm ochrony środowiska.

W naszych autoryzowanych stacjach obsługi samochodów ciężarowych Renault Trucks zapewniamy:

  • profesjonalne zaplecze techniczne oraz wsparcie wykwalifikowanych specjalistów Renault Trucks,
  • dużą dostępność i szybką dostawę oryginalnych części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych Renault,
  • gwarancję na zakupione części i akcesoria Renault Trucks,
  • fachową wymianę części zamiennych oraz montaż dodatkowego wyposażenia przez doświadczonych mechaników.

Zapytaj o części i akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego Renault Trucks.

Tagi: