Drodzy Klienci,

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od dnia 1 maja 2020 przez okres 3 miesięcy wprowadzamy ograniczony wymiar czasu pracy. Skutkuje to nowym grafikiem godzin pracy serwisu:

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-14:00
przerwa
15:00-21:00
sobota 8:00-15:00

W celu dokonania dezynfekcji i wymiany pracowników w dniach wtorek-piątek wprowadzamy przerwę w godzinach 14:00-15:00. Ma to na celu maksymalne ograniczenie liczby pracowników pozostających na terenie serwisu w tym samym czasie.

Opony ciężarowe

Prowadzimy sprzedaż opon do pojazdów ciężarowych:

  • samochodów ciężarowych (TIR),
  • naczep,
  • autobusów,
  • i wielu innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo opony ciężarowe renomowanych marek:

Opony Michelin do pojazdów ciężarowychOpony Goodyear do pojazdów ciężarowychOpony Bridgestone do pojazdów ciężarowychOpony Continental do pojazdów ciężarowychOpony Kormoran do pojazdów ciężarowychOpony Sava do pojazdów ciężarowychOpony Geyer & Hosaja do pojazdów ciężarowych

Zobacz także:

Serwis opon ciężarowych