Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Serwis Toll Collect

Serwis Toll Collect

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym firmy Toll Collect GmbH, która jest operatorem systemu opłat autostradowych na terenie Niemiec. Posiadana przez nas autoryzacja została przez nią potwierdzona stosownymi szkoleniami i certyfikatem.

Użytkownik, który chce korzystać z automatycznego poboru myta na płatnych odcinkach dróg w Niemczech musi zarejestrować swoją firmę u operatora Toll Collect. Odpowiedni formularz rejestracji nowego użytkownika Toll Collect można pobrać i wydrukować ze strony: www.toll-collect.de lub zamówić telefonicznie pod numerem: +49 (0) 180 2865526.

Nasz autoryzowany serwis Toll Collect oferuje m.in.:

  • montaż i demontaż urządzeń Toll Collect we wszystkich markach samochodów ciężarowych,
  • aktualizację urządzeń Toll Collect,
  • wymianę urządzeń Toll Collect,
  • zmianę danych pojazdu ciężarowego w systemie automatycznego poboru myta.

Montaż nowych urządzeń Toll Collect realizujemy po wcześniejszym umówieniu.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.