Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Serwis systemów klimatyzacji

Prawidłowo działająca klimatyzacja zdecydowanie przyczynia się do zwiększenia komfortu pracy kierowcy.

Klimatyzacja zapewnia temperaturę powietrza wewnątrz kabiny zgodną z życzeniem kierowcy, usuwając jednocześnie nadmierną wilgotność powietrza.

Regularne przeglądy, wymiana filtra kabinowego raz na pół roku oraz serwisowanie klimatyzacji zapobiega drobnym usterkom, które mogą prowadzić do kosztownych napraw.

Aby być pewnym, że układ klimatyzacji działa prawidłowo wykonujemy:

  • sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
  • sprawdzenie ciśnienia w układzie,
  • napełnianie układu czynnikiem chłodniczym i olejem,
  • oczyszczenie czynnika i układu z wody.

Do kompleksowej obsługi układów klimatyzacji w pojazdach ciężarowych wykorzystujemy urządzenie Robinair CoolTech AC590PRO.

Jeżeli wystąpiły problemy z klimatyzacją dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem niezbędnym do lokalizacji uszkodzeń, sprawdzimy, naprawimy lub jeśli jest to niezbędne wymienimy podzespoły, takie jak filtr, chłodnica czy sprężarka.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.