Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Autoryzowany serwis KNORR-BREMSE

Autoryzowany serwis KNORR-BREMSEJesteśmy autoryzowanym przedstawicielem serwisowym firmy KNORR-BREMSE w Polsce - jednego z głównych producentów systemów hamulcowych oraz systemów zawieszeń pneumatycznych wykorzystywanych w pojazdach ciężarowych.

W oparciu o zawartą umowę serwisową realizujemy kompleksowe:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów hamulcowych KNORR-BREMSE,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne systemów zawieszeń pneumatycznych KNORR-BREMSE.

W naszych autoryzowanych stacjach obsługi KNORR-BREMSE posiadamy fachowe urządzenia diagnostyczne, przeszkolony zespół pracowników oraz oryginalne części zamienne pozwalające nam na profesjonalne wykonywanie napraw systemów hamulcowych oraz zawieszeń pneumatycznych KNORR-BREMSE w różnego typu pojazdach ciężarowych: samochodach ciężarowych (TIR), autobusach, naczepach, przyczepach i innych.

Zapytaj o obsługę serwisową układów hamulcowych lub zawieszenia pneumatycznego KNORR-BREMSE w Twoim pojeździe ciężarowym.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.