Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Drodzy Klienci, nasze serwisy działają normalnie

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od 30.03.2020 wprowadzamy zmodyfikowany grafik godzin pracy serwisu:

poniedziałek 7.00-18:30
wtorek-piątek 7.00-14:00 - Praca zmiany nr 1
14.00-15.00 - Przerwa techniczna na dezynfekcję obiektu
15.00-21.30 - Praca zmiany nr 2
sobota 7.00-14:30

Przerwa techniczna jest przeznaczona na dezynfekcję i wietrzenie obiektu. W tym czasie wszyscy Klienci i kierowcy będą proszeni o opuszczenie pomieszczeń naszej firmy.

Serwis pojazdów ciężarowych

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę serwisową pojazdów ciężarowych różnych marek.

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Renault

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Renault - serwis Renault Trucks

Przyjedź do jednego z naszych autoryzowanych punktów obsługi pojazdów ciężarowych Renault i przekonaj się o wysokiej jakości obsługi serwisu Renault Trucks.

Czytaj więcej...

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Volvo - serwis Volvo Trucks

Odwiedź jedną z naszych autoryzowanych stacji obsługi pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i stwórz indywidualny program obsługi serwisowej dla swojej floty samochodów ciężarowych ściśle dopasowany do Twoich potrzeb oraz harmonogramu pracy Twojej firmy.

Czytaj więcej...

Autoryzowany serwis naczep i przyczep Wielton

Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Wielton - serwis Wielton

Wpadnij do jednego z naszych profesjonalnie wyposażonych oddziałów i skorzystaj z fachowej pomocy autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Wielton.

Czytaj więcej...

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.