Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Drodzy Klienci, nasze serwisy działają normalnie

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od 30.03.2020 wprowadzamy zmodyfikowany grafik godzin pracy serwisu:

poniedziałek 7.00-18:30
wtorek-piątek 7.00-14:00 - Praca zmiany nr 1
14.00-15.00 - Przerwa techniczna na dezynfekcję obiektu
15.00-21.30 - Praca zmiany nr 2
sobota 7.00-14:30

Przerwa techniczna jest przeznaczona na dezynfekcję i wietrzenie obiektu. W tym czasie wszyscy Klienci i kierowcy będą proszeni o opuszczenie pomieszczeń naszej firmy.

INTRUCK.parts - 3 kroki do zapewnienia sprawności pojazdom ciężarowym

INTRUCK.parts - 3 kroki do zapewnienia sprawności pojazdom ciężarowym

Z myślą o wszystkich, którzy jak najszybciej pragną przywrócić pełną sprawność swoim pojazdom ciężarowym:

  • samochodom ciężarowym (TIR),
  • autobusom (autokarom),
  • naczepom
  • i przyczepom

uruchomiliśmy internetowy katalog części i akcesoriów do pojazdów ciężarowych, gdzie szybko i łatwo mogą znaleźć wszystko co niezbędne do naprawy i konserwacji różnego typu ciężarówek. Aby jak najszybciej uzyskać fachową pomoc i doprowadzić do pełnej sprawności Twój pojazd ciężarowych wykonaj następujące 3 kroki:

Krok 1 - wejdź na stronę internetową INTRUCK.parts

INTRUCK.parts - Nowe, używane i regenerowane części do pojazdów ciężarowych

Krok 2 - wyszukaj nową, używaną lub regenerowaną część do Twojego pojazdu ciężarowego

Krok 3 - umów się na odbiór, montaż lub wymianę części w wybranym autoryzowanym serwisie pojazdów ciężarowych firmy INTRUCK

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.