Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Ekspert Serwisowy 2015 - Oferta autoryzowanych serwisów Volvo Trucks w Polsce 2015

Ekspert Serwisowy 2015 - Oferta autoryzowanych serwisów Volvo Trucks  w Polsce 2015

Serdecznie zachęcamy wszystkich użytkowników i sympatyków samochodów ciężarowych Volvo Trucks do odwiedzenia naszego autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Volvo w Karpinie pod Warszawą lub do autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Volvo w Radomiu i zapoznania się z ofertą serwisową Volvo Trucks na 2015 rok.

Oryginalne usługi serwisowe Volvo Trucks

Zapewnij długotrwałą, wysoką wydajność swojemu samochodowi ciężarowemu Volvo, dzięki oryginalnym usługom serwisowym Volvo Trucks świadczonym przez naszych wykwalifikowanych mechaników w oparciu o specjalistyczny sprzęt i najnowsze narzędzia diagnostyczne oraz oryginalne części zamienne Volvo Trucks.

Oryginalne części zamienne Volvo Trucks

Wybierz nasze oryginalne części zamienne do pojazdów ciężarowych Volvo i zyskaj pewność, że Twój samochód ciężarowy Volvo Trucks będzie dalej oszczędny i zachowa maksymalną dyspozycyjność na długi czas.

Oryginalne oleje i produkty smarne Volvo Trucks

Zadbaj o optymalne funkcjonowanie: silnika, skrzyni biegów, układów hydraulicznych i tym samym trwale obniż koszty eksploatacji Twojej ciężarówki Volvo, dzięki regularnemu stosowaniu oryginalnych olejów i produktów smarnych Volvo Trucks.

Usługi dodatkowe i szkolenia Volvo Trucks

Skorzystaj z usług dodatkowych Volvo Trucks takich jak: kontrakty serwisowe Volvo, Volvo Truck Assistance, system zarządzania flotą Dynafleet, Volvo Action Service (VAS) oraz fachowego doradztwa i szkoleń dla kierowców w zakresie ekonomiki paliwowej i odkryj maksimum korzyści jakie może Ci przynieść w pełni dyspozycyjny pojazd ciężarowy Volvo z odpowiednio przeszkolonym kierowcą.

Akumulatory Volvo Trucks

Pozbądź się problemów z energią w Twoim samochodzie ciężarowym Volvo, dzięki stosowaniu akumulatorów i urządzeń do regeneracji akumulatorów Volvo Trucks oraz rekomendowanych urządzeń do ładowania akumulatorów

Pakiety serwisowe Volvo Trucks

Sprawdź atrakcyjne ceny części zamiennych oraz robocizny w nowych pakietach serwisowych Volvo Trucks dla samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

Oryginalne akcesoria i produkty firmowe Volvo Trucks

Wybierz odpowiednie akcesoria dla Twojego pojazdu ciężarowego Volvo oraz coś dla Siebie spośród szerokiej gamy produktów firmowych Volvo Trucks przygotowanych specjalnie z myślą o kierowcach.