Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Drodzy Klienci, nasze serwisy działają normalnie

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od 30.03.2020 wprowadzamy zmodyfikowany grafik godzin pracy serwisu:

poniedziałek 7.00-18:30
wtorek-piątek 7.00-14:00 - Praca zmiany nr 1
14.00-15.00 - Przerwa techniczna na dezynfekcję obiektu
15.00-21.30 - Praca zmiany nr 2
sobota 7.00-14:30

Przerwa techniczna jest przeznaczona na dezynfekcję i wietrzenie obiektu. W tym czasie wszyscy Klienci i kierowcy będą proszeni o opuszczenie pomieszczeń naszej firmy.

Diabelska promocja Renault Trucks 2018

Diabelska promocja Renault Trucks 2018
UwagaPrzykro nam, ale ta promocja jest już nieaktualna. Prosimy o zapoznanie się z: Najnowszymi promocjami

Do 31 grudnia 2018 w autoryzowanym serwisie Volvo & Renault Trucks w Karpinie (Warszawa) lub autoryzowanym serwisie Volvo & Renault Trucks w Radomiu wybrane oryginalne części zamienne Renault Trucks są dostępne z rabatem wynoszącym nawet 66%.

Zachęcamy wszystkich właścicieli i użytkowników pojazdów ciężarowych Renault Trucks:

  • lekkich samochodów dostawczych (LCV)
  • EURO 3 i EURO 4
  • oraz EURO 5

do zapoznania się z promocyjnymi cenami oryginalnych:

  • turbosprężarek,
  • klimatyzacji,
  • sprzęgieł,
  • hamulców,
  • układów wydechowych,
  • sprężarek,
  • i zestawów filtrów.

Zapraszamy do naszych autoryzowanych stacji obsługi pojazdów ciężarowych Volvo Trucks & Renault Trucks w Karpinie (Warszawa) i Radomiu.

Zobacz także:

Renault Trucks - Diabelska promocja (oficjalna strona akcji promocyjnej Renault Trucks)

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.