Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

O firmie INTRUCK

Intruck Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem samochodów ciężarowych marki Volvo oraz Renault Trucks na terenie centralnej Polski

Firma rozpoczęła swoją działalność z dniem 1 marca 2004, zgodnie z porozumieniem zawartym z Volvo Polska Sp. z o.o. Na mocy tego porozumienia spółka przejęła działalność serwisową prowadzoną wcześniej przez Volvo Polska w Warszawie oraz Radomiu i tym samym kontynuuje sprzedaż usług serwisowych, części zamiennych prowadzoną w tych lokalizacjach nieprzerwanie od 1995 roku.

W 2010 nastąpiło przeniesienie działalności serwisowej z Warszawy Annopol do Karpina. Projekt pod nazwą „Budowa nowej stacji serwisowej samochodów ciężarowych wraz z wyposażeniem” uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

W 2013 została podpisana umowa dotycząca obsługi posprzedażnej Renault, tym samym serwisy Intruck w Karpinie i Radomiu stały się Autoryzowanymi Serwisami Samochodów Ciężarowych Volvo i Renault Trucks.

Firma spełnia wszystkie obowiązujące Standardy Działania Dealerów. Serwisy w Radomiu i Karpinie uzyskały także certyfikaty GVS (Oryginalny Serwis Volvo). Nieprzerwanie od 2004 roku funkcjonuje system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008, regularnie audytowany przez Lloyd's Register Quality Assurance.

Strategiczne lokalizacje przy drodze tranzytowej E67/S8 (do krajów bałtyckich i Rosji) w Karpinie, 20 km od Warszawy oraz przy drodze krajowej E77/ 7 w Radomiu umożliwiają naszym klientom łatwy dostęp do oferowanych usług. W obu oddziałach firmy znajdują się w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, codziennie uzupełniane magazyny części zamiennych oraz Działy Sprzedaży Pojazdów VTC i Dział VFS Usługi Finansowe.

Obecnie Intruck zatrudnia 50 doświadczonych pracowników, którzy dodatkowo objęci są systemem stałych szkoleń w ramach Volvo i Renault Trucks Academy.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.