Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Drodzy Klienci, nasze serwisy działają normalnie

Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, a wychodząc na przeciw potrzebie zachowania ciągłości dostaw, chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby utrzymać Wasze pojazdy w ruchu. Jesteśmy przygotowani i odpowiednio wyposażeni, żebyście mogli bezpiecznie skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do naszych serwisów.

Informujemy, że w ramach działań prewencyjnych wprowadziliśmy obligatoryjny pomiar temperatury wszystkim osobom (pracownikom, klientom, dostawcom) wchodzącym i wjeżdżającym na teren firmy Intruck. Pomiar dokonywany jest przy szlabanie wjazdowym przez pracownika ochrony.

Informujemy, że od 30.03.2020 wprowadzamy zmodyfikowany grafik godzin pracy serwisu:

poniedziałek 7.00-18:30
wtorek-piątek 7.00-14:00 - Praca zmiany nr 1
14.00-15.00 - Przerwa techniczna na dezynfekcję obiektu
15.00-21.30 - Praca zmiany nr 2
sobota 7.00-14:30

Przerwa techniczna jest przeznaczona na dezynfekcję i wietrzenie obiektu. W tym czasie wszyscy Klienci i kierowcy będą proszeni o opuszczenie pomieszczeń naszej firmy.

Naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych

Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych:

  • samochodów ciężarowych (Volvo Trucks, Renault Trucks oraz innych marek),
  • autobusów (Volvo Trucks, Renault Trucks oraz innych marek),
  • naczep i przyczep (różnych typów).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę powypadkową pojazdu ciężarowego: szybko, dokładnie i z gwarancją.

W naszych punktach napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych dysponujemy odpowiednim wyposażeniem naprawczym i diagnostycznym umożliwiającym nam fachowe wykonywanie prostowania ram pojazdów ciężarowych oraz przeprowadzanie badań geometrii podwozia oraz ramy po naprawie.

Należymy do sieci naprawczej PZU S.A. – realizujemy tzw. samolikwidację szkód: zgłoszenie szkody, oględziny uszkodzeń, kalkulację w systemie Audatex, rozliczenie naprawy.

Współpracujemy również z większością towarzystw ubezpieczeniowych, umożliwiając bezgotówkowe rozliczenia napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych.

Zapewniamy holowanie uszkodzonego pojazdu ciężarowego do naszych serwisów.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.