Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Oryginalne części i akcesoria do samochodów ciężarowych Volvo

W naszych autoryzowanych stacjach obsługi samochodów ciężarowych Volvo Trucks w Karpinie koło Warszawy oraz w Radomiu oferujemy szeroką gamę oryginalnych części i akcesoriów do samochodów ciężarowych Volvo.

Tylko stosowanie znajdujących się w naszej pełnej ofercie oryginalnych części i akcesoriów do samochodów ciężarowych Volvo gwarantuje zachowanie najwyższej wydajności i niezawodności pojazdom Volvo Trucks, która uzyskiwana jest dzięki utrzymaniu samochodu ciężarowego w ciągłym ruchu i stałej dyspozycyjności przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego zużycia paliwa i emisji spalin na odpowiednim poziomie.

W naszych autoryzowanych serwisach Volvo Trucks zapewniamy:

  • profesjonalne zaplecze diagnostyczne oraz pomoc wykwalifikowanych fachowców Volvo Trucks,
  • łatwą dostępność i szybką dostawę oryginalnych części zamiennych oraz dodatkowego wyposażenia do samochodów ciężarowych Volvo,
  • gwarancję na zamówione oryginalne części i akcesoria Volvo Trucks,
  • kompleksową wymianę części zamiennych oraz montaż dodatkowego wyposażenia przez doświadczony zespół specjalistów.

Zapytaj o części i akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego Volvo Trucks.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Intruck Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 5, NIP: 5242483281, REGON: 015628586. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.